Konradów 57
Lądek Zdrój

Napisz do nas
info@karczmisko.pl

+(48) 721 713 121

ŻYJ POŚRÓD NATURY

Urokliwe położenie Pensjonatu oraz lokalny mikroklimat korzystnie wpływają na samopoczucie.

DZIEDZICTWO

Karczmisko to historyczne miejsce , gdzie dawniej ludzie żyli w harmonii z naturą.

PRZYJAZNY RODZINIE

Urokliwe położenie Pensjonatu oraz lokalny mikroklimat korzystnie wpływają na samopoczucie.


Dlaczego warto Nas wybrać?

kilka słów

Szczycimy się wysokim standardem przyjaznej i wesołej obsługi, która zaspokoi potrzeby całej rodziny.

 • Śniadanie w cenie
 • Domowa kuchnia
 • Miejsce na ognisko
 • Darmowe WiFi
 • Szmer strumyka
 • Dobrze wyposażone pokoje
 • Miejsce wśród natury
 • Dzikie zwierzęta
 • Czyste powietrze
 • Darmowy parking
 •  


Śniadanie w cenie

zawsze świeże produkty i najlepsza kuchnia

Nasze dania, które serwujemy, są z najlepszych oraz ekologicznych produktów. Serdecznie zapraszamy nie tylko na obiad

Dla turystów

sprawdź jak możesz spędzić czas z nami

Pensjonat Karczmisko położony jest w sercu Kotliny Kłodzkiej, która zapewnia wiele możliwości spędzania wolnego czasu.
Każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Piknik i Grill
 • Wycieczki piesze i rowerowe
 • Sieć Singletrack
 • Wspinaczka
 • Gry i zabawy sportowe
 • Zabytki i Muzea

Okolica

ODKRYJ RAZEM Z NAMI MIEJSCA PEŁNE NIESAMOWITYCH DOZNAŃ

Miasto Lądek-Zdrój otaczają piękne lasy, które z całą pewnością zachwycą swym wyglądem każdego odwiedzającego tę okolicę.  Na terenie Kotliny Kłodzkiej znajduje się wiele pięknych obiektów kulturowych oraz wspaniałych zabytków. W niedalekiej odległości od Pensjonatu znajduje się Muzeum Skał i Minerałów, czy także warta zobaczenia Twierdza Kłodzka. Nad naszym Pensjonatem przebiega szlak trasy turystycznej Polanica-Zdrój – Złoty Stok. Jest to doskonałe miejsce do poznania całego Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego, jak i skorzystania z kolei na szczyt Czarnej Góry.

Co warto u nas zwiedzić
Kopalnia złota - Muzeum Górnictwa i Hutnictwa Złota w Złotym Stoku – placówka na terenie Kotliny Kłodzkiej, przekształcona w muzeum, zlokalizowana w dawnej kopalni złota i arsenu w Złotym Stoku, została uruchomiona 28 maja 1996.

Twierdza Kłodzko - mieszcząca się w Kłodzku fortyfikacja była w XVII-XVIII wieku częścią systemu obronnego. W 1960 roku twierdza została uznana za zabytek i udostępniona dla turystów. Do dziś stanowi wspaniały przystanek dla osób odwiedzających Kotlinę Kłodzką.

Jaskinia Niedźwiedzia - jest to najdłuższa jaskinia w całych Sudetach, położona w masywie Śnieżnika. Została odkryta w 1966 roku podczas eksploatacji jednego z kamieniołomów. Jej nazwa pochodzi od niedźwiedzia jaskiniowego, którego szczątki zostały znalezione podczas eksploracji. Korytarze posiadają kilka poziomów i łączna ich długość wynosi aż 5 kilometrów.

Czarna góra - jeden ze szczytów w masywie Śnieżnika - 1205m n.p.m. W 2001 roku wzniesiono tam wieżę widokową przy okazji budowy ośrodka narciarskiego.

Spacery z alpakami - mini zoo w Konradowie oferuje spacery z Alpakami przez cały rok. dodatkowo w  zagrodzie czekają na gości również  kucyki,  kozy,  króliki, świnki i inne.

 

 

DZIEDZICTWO

Lądek Zdrój jest jednym z najstarszych uzdrowisk w Europie - już od XIII w. wykorzystywano wody termalne do rehabilitacji schorowanych stawów, czy dostarczania do organizmu nowych porcji energii i sił witalnych. Do dziś ludzie z całej Europy przyjeżdżają po to, aby zażyć zbawiennej kąpieli w tutejszych źródłach.

 

PRZYJAZNY RODZINIE

Pensjonat Karczmisko zaprasza rodziny z dziećmi na spędzenie wspaniałych chwil w niepowtarzalnej atmosferze. Lądek-Zdrój zapewnia możliwość aktywnego wypoczynku podczas wymagających górskich wycieczek rowerowych, czy spokojnych spacerów z wyjątkowymi widokami. Oferujemy wysokiej jakości noclegi o wysokim standardzie na terenie pięknej Kotliny Kłodzkiej. Oferujemy masę gier i zabaw sportowych, które na pewno urozmaicą pobyt w naszym hotelu.

 

 

ŚNIADANIA W CENIE

Świeże, miejscowe produkty, ekologiczne jajka z ferm na terenie Lądka-Zdrój - to wszystko zapewnia posiłki na wysokim poziomie. Śniadania(w cenie noclegu), przepyszne obiady według regionalnych przepisów, czy wyśmienite potrawy z wieczornego ogniska zapewnią, że pobyt w Pensjonacie Karczmisko na pewno pozostanie na długo w pamięci Naszych gości.

 

 

DLA TURYSTÓW

Do Pensjonatu Karczmisko bez problemu można przyjechać samochodem - parking jest darmowy. Szmer strumyka i bliskość natury pozwolą wyciszyć się oraz zrelaksować. Hotel położony jest w samym centrum malowniczej Kotliny Kłodzkiej, posiadającej wiele tras turystycznych, po przebyciu których nocleg w Lądku Zdrój jest jak marzenie. Czyste powietrze oraz dobrze wyposażone pokoje zapewnią wspaniały sen. Domowa kuchnia, swojska atmosfera czy darmowe Wi-Fi pozwolą poczuć się jak w domu.